8 Sie

Syryjskie mydła

alepiaZ targanej obecnie wewnętrznymi konfliktami Syrii pochodzi pachnąca dawnymi czasami pamiątka, mająca ogromne znaczenie dla świata kosmetyki i urody – mydła.

Im mniej, tym lepiej…

Mydła z Aleppo swój sukces (nieprzerwanie dzierżą miano najlepszych na świecie) zawdzięczają prostocie. Ilość składników ograniczona do minimum (podstawą jest olejek laurowy), naturalne pochodzenie składników, brak chemicznych dodatków (zapachowych, barwiących, itp.), powoduje, że mydła Alepii doskonale spełniają swą rolę w pielęgnacji skóry, zwłaszcza z problemami jak:

  • alergie, podrażnienia, wypryski,
  • cera tłusta, przesuszona,
  • skóra pozbawiona koloru,
  • łupież i problemy z włosami.

Na wszystkie niedostatki mydło Alepii będzie rozwiązaniem.

Pozory mylą

Syryjskie mydła mają niepozorny wygląd. Ot, zwykła kostka o niewyróżniającym się kolorze i subtelnym zapachu. Pozory zwykle lubią mylić. To prawdziwie ekologiczne kosmetyki, zapewniające luksus całej rodzinie. Są tak bezpieczne w stosowaniu, że mogą ich z powodzeniem używać kobiety w ciąży oraz niemowlęta. Można stosować je do prania, jako pianka do golenia i pielęgnacji sierści zwierząt. Mydła z Aleppo, te niepodrobione (niestety, zdarzają się takie niecne praktyki), można nabyć u producenta Alepia i dystrybutorów.